Zostań wolontariuszem Zostań sponsorem naszego stowarzyszenia Zostań opiekunem naszych podopiecznych

TUTAJ możesz odwiedzić nasz profil na Facebooku, "POLUBIĆ" lub wysłać wiadomość.


Stowarzyszenie "Siloe"
ul. Krakowska 7/3
43-190 Mikołów
email: siloemikolow@gmail.com
tel. 692063683


A A A

...No i już po wakacjach.

Wakacje ze Stowarzyszeniem "SILOE" 

 

W dniach od 7-19 lipca br. Stowarzyszenie "SILOE" z siedzibą w Mikołowie, zorganizowało wypoczynek dla dzieci w formie półkolonii, które odbyły się w Domku Parkowym przy Placu Harcerskim 1 w Mikołowie pod hasłem "Lato z przygodą".                W akcji wzięło udział 40 dzieci z miasta Mikołowa.

 Półkolonie były współfinansowane przez Urząd Miasta Mikołów, a także przez hojność wielu darczyńców.Dzięki uzyskanym środkom, dzieci skorzystały z wielu atrakcji i ciekawie spędziły 2 tygodnie wakacji.Były to m.in. Dyskoteka z karaoke, wycieczka do Międzybrodzia (gdzie pływali statkiem po zalewie żywieckim), zwiedzili zagrodę żubrów w Pszczynie oraz grali w golfa na polu golfowym. Odwiedziły  Powiatową Straż Pożarną w Mikołowie. Wielka przygodą, był udział dwu-dniowej wycieczce do Warszawy ze zwiedzaniem starej części miasta. Zobaczyły zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, a także obejrzały Stadion Narodowy.

Oprócz wycieczek poza miasto, chodziły na pływalnię Aqua Plant w Mikołowie. Bawiły się w podchody, uczestniczyły w grach terenowych i w wielu innych zajęciach (plastycznych, sportowych itp.).

Dlatego serdecznie dziękujemy:                            

BURMISTRZOWI MIASTA MIKOŁOWA DR INŻ. MARKOWI  BALCER oraz DYREKTOROWI MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W MIKOŁOWIE.

A także darczyńcom i sympatykom naszego Stowarzyszenia

FUNDACJI „ENERGETYKA NA RZECZ POLSKI POŁUDNIOWEJ”JAWORZNO, FUNDACJI PRACOWNICZEJ "PRO-Eko"  ŁAZISKA GÓRNE, FIRMIE "FPM" S. A. MIKOŁÓW, ZARZĄDOWI FIRMY ELGÓR + ZAMET SP Z O. O.PIEKARY ŚLĄSKIE, PANI SZARLOTCIE PŁACHETKA  I WŁAŚCICIELOM SKLEPU „TKANINA”MIKOŁÓW, PANI ALDONIE KUBALLA STOMATOLOGIA MIKOŁÓW, WŁASCICIELOM STARA APTEKA PIECHULA" S.J.MIKOŁÓW, WŁAŚCICIELOM PIEKARNI  "KLOS"MIKOŁÓW, WŁAŚCICIELOM PIEKARNI „TRADYCJA”MIKOŁÓW, WŁAŚCICIELOMPIEKARNI  "KOLARCZYK"MIKOŁÓW, WŁAŚCICIELOM PIEKARNI I CUKIERNI S. C. J. L.UL. JÓZEFA LOMPY 3, FIRMIE "ETRANS"ŁAZISKA GÓRNYCH, PANU MARKOWI AJCHSZTETFIRMA „KAYOO” K A R A O K EMIKOŁÓW, KOMENDZIE POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJSTRAŻY POŻARNEJ W MIKOŁOWIE, PANU KAZIMIERZOWI SZYNOL Z MIKOŁOWA

ORAZ WSZYSTKIM, KTÓRZY SWOJA BEZINTERESOWNĄ PRACĄ PRZYCZYNILI SIĘ DO WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY Z PRAWDZIWĄ PRZYGODĄ WARSZAWSKĄ 

W imieniu dzieci i młodzieży,  wszystkich uczestników półkolonii podziękowania składa:

Zarząd Stowarzyszania "SILOE" w Mikołowie.