Zostań wolontariuszem Zostań sponsorem naszego stowarzyszenia Zostań opiekunem naszych podopiecznych

TUTAJ możesz odwiedzić nasz profil na Facebooku, "POLUBIĆ" lub wysłać wiadomość.


Stowarzyszenie "Siloe"
ul. Krakowska 7/3
43-190 Mikołów
email: siloemikolow@gmail.com
tel. 692063683


A A A

O nas

Celem naszej działalności jest pomoc społeczna rodzinom wielodzietnym, niepełnym  z problemem bezrobocia, ubóstwa, alkoholizmu, ich dzieciom w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych w warunkach odpowiadających godności człowieka. Pragniemy także otoczyć opieką ludzi starszych, samotnych i opuszczonych.

Nazwa stowarzyszenia „SILOE” wywodzi się z ewangelicznej sadzawki przynoszącej uzdrowienie. W naszej działalności opieramy się na wolontariacie i uwzględniamy naukę społeczną Kościoła Katolickiego.

Kto może zostać członkiem stowarzyszenia?

Członkiem zwyczajnym może zostać osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma obywatelstwo polskie, a także akceptuje i pragnie wspierać cele stowarzyszenia oraz chce aktywnie uczestniczyć w jego działalności.
Członkiem wspierającym może zostać osoba fizyczna lub prawna, która akceptuje cele stowarzyszenia oraz pragnie wspierać jego działalność przez świadczenie pomocy organizacyjnej lub finansowej. Członkami stowarzyszenia mogą być także cudzoziemcy, jeśli nawet na stałe nie mieszkają na terenie Polski.


Zapraszamy do czytania bieżących informacji w zakładce "Aktualności".